Slackline Eesti meistrivõistlused toimuvad 23.augustil 2020

Slackline Spordiklubi korraldab sellel aastal Eesti esimesed slackline meistrivõistlused. Sündmus toimub 23. augustil Tartu Seikluspargis. Oodatud on pealtvaatajad, kellele pakume palju põnevat tegevust lisaks Eesti noorte slackline sportlaste mõõduvõtule. Üritus on tasuta!
Slackline Spordiklubi Videokoolitus ja Videokonkurss kulmineeruvad sellel suvel Eesti Slackline Meistrivõistlustega 23. augustil Tartu Seikluspargis. Eesti Slackline Meistrivõistluste käigus selgitatakse välja Eesti
parim slackliner aastal 2020.

Võistlusele kutsutakse Slackline Videokonkursi 16 parimat osalejat ja kohtunike valitud slackline harrastajad. Võistlus toimub slackline (trickline) võistlusformaadis, mille käigus tuleb tasakaaluliinil sooritada võimalikult palju ja loomingulisi elemente ning moodustada neist kombinatsioone.

Päeva jooksul kella 12-17ni toimuvad erinevad tasakaalumängud pealtvaatajatele, seikluspargis on avatud ronimisvõimalus seiklusradadel ja pikad õhusõidud ning aset leiab fire-slackline esinemine Tauri Vahesaare ja Krista Palmi esituses. Avatud on kohvik!

ÜRITUS ON TASUTA!

Võistluse juhend asub SIIN LINGIL

Facebooki üritus asub SIIN LINGIL
Eelmine
Kassitoome slackline jämm
Järgmine
Slackline Spordiklubi Videokoolituse kokkuvõte

Kirjuta esimene kommentaar

Email again: