Tubaste harjutuste väljakutsed aprillis 2020

Eriolukord tegi 2020. aasta eriliseks ja välja tuli mõelda alternatiivseted võimalused treeninguteks. Slackline Spordiklubi alustas aprilli alguses Tubaste harjutuste väljakutsetega - #balancechallenge
Tegime plaane ja ettevalmistusi ning siis algas eriolukord. Juba valmis mõeldud ja tehtud asjad tuli ümber mõelda, et mitte soodustada inimeste kogunemisi. Mitmed suvised üritusedki, millest oleksime osa võtnud või korraldajatena kaasa löönud, jäid ära või lükkusid edasi.
 
Ilma igasuguse ettevalmistuseta ja põhjaliku planeerimiseta tegime internetipõhise tubaste tasakaaluharjutuste väljakutsete seeria. Harjutused mõtlesid välja Heigo, Tauri ja Jana ning kokku tuli 8 väga huvitavat harjutust, mida toas väikese ajaga selgeks õppida.

Osalejad pidid harjutuse järgi tegema, filmima video ja postitama avalikult Facebooki või Instagrami. Iga sooritatud harjutus läks osaleja jaoks kirja kui 1 hääl lõpuloosi, mille auhinnaks oli Gibbon Funline.

Harjutuste seeria lõppes aprilli lõpus ning võitjaks osutus peaaegu igast voorust osa võtnud Gen, kes sai võiduks endale esimese isikliku slackline'i. Vaata harjutusvideoid jm seonduvat Facebookist: www.facebook.com/slackline.spordiklubi/videos/
Previous
MTÜ asutamine
Next
Slackline Maraton

Write first comment

Email again: