Slackline Maraton

Maikuuks olid ilmad piisavalt ilusad, et tubaste harjutuste juurest liikuda välitrennidesse. Niisiis panime kokku uue juhendi ja uue võistluse - Slackline Maraton. 
Kui esimene ehmatus möödas, ning oli selge, et Eestis saab olukord mõistlikult kontrolli alla, hakkasime julgema juba õue minna ning kui sõprade igatsemine kõrvale jätta, siis slackline'i on tegelikult ju hea teha eemal teistest.

Kristjan mõtles välja kodused slackine ja rodeoline ettevalmistustrennid, Tartu linn lasi uued liinid Raja tänava jõulinnaku juurde panna ning Kristjan kuulutas välja võistluse Slackline Maraton.

Slackline Maratoni on virtuaalmaraton, mis toimub Endomondo mobiilirakenduse vahendusel. Eesmärgiks on kõndida slackline peal võimalikult palju kilomeetreid ühe kuu jooksul.

Osalemiseks on vaja oma nutiseadmesse alla laadida Endomondo äpp, registreerida konto ning ühineda “Slackline Maraton 2020” väljakutsega.

Registreerimislink Endomondo lehel: https://www.endomondo.com/challenges/43130765

30 päeva jooksul enim kilomeetreid läbinud osalejale annab Slackline Spordiklubi omaltpoolt auhinnaks 50-meetrise Gibbon Tubeline tasakaaluliini!

Võistluse juhend: https://drive.google.com/open?id=1goRMLbBpcR5fExmzTMaDJaKwcHUdchk9

Võitja kuulutatakse välja mai lõpus!

Previous
Tubaste harjutuste väljakutsed aprillis 2020
Next
Slackline Spordiklubi Videokoolitus

Write first comment

Email again: